تبلیغات
فروشگاه ساعت پارس

ضدآب بودن

اگر ساعت شما ضد آب است باید هر ساله ضدآب بودن آن مورد بررسی قرار گیرد،زیرا در صورت ضربه دیدن ممکن است بدون آن که خود متوجه باشید خاصیت ضد آب بودن ساعت از بین رفته باشد.
تعویض باطری

بعضی از مدل های ساعت مجهز به نشانگر پایان عمر باطری هستند ( EOL ). پرش چهار ثانیه ای عقربه ها نشان دهنده این است که زمان تعویض باطری نزد یکی از نمایندگی های مجاز تعمیر ساعت فرا رسیده است.

تمیز کردن

برای تمیزی ساعت خود (به جز ساعت های بند چرم و پلاستیک و بندهای ظریف) میتوانید خمیر دندان را با کمی آب رقیق نمایید و با مسواک آن را بشویید سپس با دستمال پارچه ای نرم آن راکاملا" خشک نمایید.

شنا در دریا

بخاطر داشته باشید که بعد از شنا کردن در دریا حتما"ساعت خود را با آب ولرم(آب لوله کشی) شستشو دهید.آب دریا مخصوصا" بر کیفیت بند چرم تاثیر می گذارد.

میدان مغناطیسی

از قرار دادن ساعت در محل هایی که دارای میدان مغناطیسی قوی هستند خودداری کنید.(در مجاورت تلویزیون،رادیو، بلندگوها و موبایل) زیرا میدان مغناطیسی وسایل برقی باعث اختلال در حرکت موتور ساعت میشود.

ضربه

ضربه شدید میتواند باعث ایجاد آسیب در ساعت شما شود بنابراین همواره ساعت خود را در مقابل هرنوع ضربه محافظت کنید.
(ضربات ناشی از افتادن ساعت بر روی زمین و یا فشار هوا در یک گلایدر به هنگام اوج گرفتن)

درجه حرارت

ساعت خود را در محیط هایی با درجه حرارت بالاتر از 60 درجه سانتیگراد و پایین تر از 10- درجه سانتیگراد قرار ندهید.

تقویم

تقویم ساعت بین ساعت 12 شب تا 2 صبح تغییر میکند.بنابراین هیچگاه در این فاصله زمانی تقویم ساعت را تنظیم نکنید زیرا به چرخ دنده هاآسیب میرساند.

پولیش شیشه

خراش و خط افتادگی روی شیشه های طلقی ساعت قابل ترمیم می باشد، با پولیش کردن ساعت خود ،جلوه ای دوباره به آن بدهید.

مواد شیمیایی

ساعت خود را در معرض مستقیم موادشوینده،حلال ها،سفیدکننده ها،عطر و ادکلن،کِرم ضد آفتاب و دیگر محصولات شیمیایی قرار ندهید،زیرا این مواد به ساعت شما آسیب جدی وارد میکند.

تعمیرگاه مجاز

به شما توصیه میشودکه جهت تعویض باطری و تعمیر ساعت به نمایندگی های مجازِ تعمیر ساعت که دارای مجوزرسمی تعمیر ساعت از اتحادیه صنف ساعت می باشند مراجعه نمایید زیرا آنها مراجعی می باشند که متخصصان کارآزموده وابزار و دستگاههای لازم رابرای انجام این کار به صورتی حرفه ای دراختیار دارند .
 
 
 
تعمیرگاه مجاز ساعت پارس