تبلیغات
فروشگاه ساعت پارس

در اوایل دهه 1980 دو شرکت بزرگ تولید کننده ساعت در سوئیس به دلیل رقابت شدید از سوی تولید کنندگان ساعت ژاپنی یعنی سیکو و سیتی زن در بحران به سر میبردند.

مدیریت نیکلاس . ج .هایک و سازماندهی مجدد این شرکت ها تحت نام گروه سواچ ، باعث شدتا دوباره صنعت ساعت سازی سوئیس رونق گذشته خود را به دست آورد.ساعت سازان ماهر و متخصص سواچ ،ایده کاملا" واضحی از آن چه که خلق میکردند در ذهن داشتند :

نوآوری،زیبایی ،تنوع،جذابیت،قیمت مناسب ،همگام با مد روز،کیفیت بالا

اولین معنای سواچ،ساعت دوم Second Watch بود زیرا این ساعت با رویکرد جدیدی (سرگرمی و تزیینی) نسبت به سایر ساعت ها ساخته شد ولی بعد ها به عنوان ترکیبی از نام کشور سوئیس و کلمه ساعت Swiss-made Watch در تمام دنیا شناخته شد.

بازاریابی خوب و تعداد قطعات بکار رفته در ساعت سواچ باعث شد تاروز به روز به شهرت سواچ افزوده شود.زیرا از ساعت های معمول آن زمان 80 درصد ارزان تر و تعداد قطعات آن از 91 واحد به 51 واحد کاهش یافته بود.

از انواع مدل های ساعت سواچ میتوان به سواچ بدنه فلری Irony،ساعت های ضد آب Scuba،ساعت های کورنوگراف دارChrono و ساعت های باریک وسبک وزن Skin اشاره کرد.

امروزه گروه سواچ به سرمایه گذاری های خود در تحقیق و توسعه ادامه میدهد تا جایگاه رهبری خود را در تکنولوژی و ساخت همانند گذشته حفظ کند.

 

فروشگاه ساعت پارس